Перейти до основного матеріалу

Безкоштовна консультація

Ви можете отримати

Безкоштовну

консультацію прямо зараз

Дерев'яні вікyа та двері від ТМ «Древолюкс»

Основою успіху Торгової Марки «Древолюкс» є висока якість продукції, натуральні матеріали, кращі дерев'яні вікна в Києві, сучасні технології та висококваліфіковані працівники. Ми більше 10 років працюємо на ринку Украіни та добре відомі своєю продукцією. Наша спеціалізація — це виробництво дерев'яних виробів з високоякісних порід дерева за індивідуальними замовленнями.

Дерев`яні вікна

5 років гарантійного обслуговування
2 роки безкоштовного сервісу

Модрина
Меранті
Евкаліпт
Дуб
Сосна

Сучасні вікна виробляємі ТМ "Древолюкс" - це якісна лінія обладнання і нові технології, які дозволяють виготовляти вікна будь-якої складності: від прямокутної форми до складних радіусних і трапецеподібних.

Замовлення вікон

Замовте зараз

і отримайте Безкоштовне

Встановлення

Чому клієнти обирають нас

Висока якість продукції

Натуральні матеріали

Сучасні технології

Майстри своєї справи

Вхідні дерев'яні двері

Гарантія якості

Модрина
Меранті
Евкаліпт
Дуб
Сосна

Вхідні дерев'яні двері ТМ " Древолюкс " виготовляються за сучасною технологією з тришарового переклеєного бруса, призначеного для експлуатації в складних погодних умовах.
Напрацьований досвід і нові технології дозволяють виготовляти вхідні двері з дерева в різних стилях від класики до модерну.

Замовлення дверей

Замовте зараз

та отримайте Безкоштовне

Встановлення

Виникли питання?

Замовте дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з Вами

+38 (044) 332-03-34

Замовити дзвінок

Зворотний дзвінок

Також, пропонуємо Вам

Паралельно-зсувна система "Патіо-лайф"
Похило-зсувна система "Галілео"
Віконниці "Абако"
Складна система "Патіо - S" (гармошка)

Комплектація і колір вікна

Віконні системи: Дерево 68 і 78 мм
Кольорова палітра:
Дерево - алюмінієві конструкції:

Сертифікати

Відгуки клієнтів

Коваль Сергій
м. Киев
Під час ремонту в квартирі стало питання заміни старих дерев'яних вікон на нові. Порилися в інтернеті, почитали відгуки, кинули на прорахунок в різні компанії. У результаті зупинилися на «Древолюкс», так як ціна і терміни виявилися найприємнішими. Доставку затримали на кілька днів, але перед цим подзвонили і попередили. Загалом залишилися задоволені.
Ляшенко Олена
м. Киев
Вирішили замовити дерев'яні вікна в «ДРЕВОЛЮКС» за рекомендацією друзів. У них дерев'яні євровікна ДРЕВОЛЮКС з 2010 -го року в будинку стоять. Ніяких нарікань. Якість і термін виготовлення приємно здивували. До цього жили 8 років з пластиком, зробили однозначний висновок - тільки дерев'яні! Отримали свої вікна вчасно, якість подобається. Будемо сподіватися, що у нас (як і у наших друзів ) вони простоять і будуть радувати не один десяток років =).
Чабанов Олег
м. Киев
Побудував свій будинок зі зрубу. Вікна спочатку планував встановити тільки дерев'яні, тому вирішив підійти до цього питання дуже скрупульозно. За рекомендацією товариша звернувся в «Древолюкс», оскільки за його словами вони займаються дерев'яними вікнами дуже давно. Приємно здивував той факт, що вони дозволили подивитися на саме виробництво, яке знаходиться під Києвом. У результаті залишився задоволений, особливо враховуючи той факт, що в мене були кілька вікон нестандартної форми (кілька трапецій, одне кругле).
Буранова Ірина
м. Киев
Після будівництва свого заміського будинку вирішили з чоловіком замовити дерев'яні вікна. В інтернеті знайшли компанію « Древолюкс ». Під'їхали, поспілкувалися, подивилися, отримали професійну консультацію. У порівнянні з конкурентами ціна дуже сподобалася. Замовили і приблизно через 1,5 місяці отримали свої вікна. Якість та сервіс дуже сподобалися. Спасибі «ДРЕВОЛЮКС».

Контакти

Торгова марка «Древолюкс»
Столярне виробництво ексклюзивних виробів з дерева,  виготовлення дерев'яних меблів, вікон, сходів та альтанок на замовлення в Києві.

Телефон: +38 (044) 332-99-15
Телефон: +38 (044) 228-49-63
Телефон: +38 (044) 332-03-34
E-mail: info@drevolux.ua
Skype: drevoluxtm

Адреса: 03062, Київ, вул. Чистяківська, 2а, оф.325 (м. Святошин)

Натисніть для перегляду карти

© Древолюкс 1997-2019